Cykly minikurzů

MS Excel pro pokročilé. Potřebujete vyhledávat efektivně data v tabulkách, počítat s nimi, analyzovat je? Znáte základy MS Excelu a potřebujete a chcete vědět více o tom, co dokáže MS Excel? Máte zájem pouze o konkrétní části širokého aparátu MS Excel? Nemáte čas či prostředky na déle trvající kurzy?

Zpracování rozsáhlejších dokumentů v MS Word. Začínáte psát svou absolventskou práci či zpracováváte výroční zprávu nebo rozsáhlou dokumentaci a chcete si zopakovat a rozšířit znalosti aparátu MS Wordu, abyste při práci zbytečně neplýtvali silami? Chcete se naučit něco nového, co se Vám usnadní Vaši náročnou práci? Právě pro Vás organizujeme cyklus minikurzů.

Přihlásit se můžete na celý cyklus či na jednotlivé části. Záleží jen na Vás.

Rozsah a cena

Každý minikurz představuje čtyři vyučovací hodiny intenzívní výuky. Cena jednotlivých minikurzů je 750 Kč + DPH (pro studenty SVŠES 500 Kč včetně DPH). V jednotlivých kurzech může být nejvýše 6 účastníků.

Kurzy povede Mgr. Jarmila Helmanová.

Výhodná nabídka

Pokud se účastníte tří minikurzů, získáte slevu 40 % na čtvrtý minikurz.

Jak se přihlásit?

Přihlaste u Mgr. Jarmily Helmanové osobně na katedře matematiky a informačních technologií,  telefonicky na čísle 777 144 002 nebo e-mailem na adrese jarmila.helmanova@svses.cz.

Částku za kurz uhraďte u kvestora školy nebo převodem na účet. Údaje k účtu a variabilní symbol Vám zašleme po přihlášení na kurz.

Podrobnější informace o cyklech minikurzů a vypsaných termínech minikurzů: