logoZpracování rozsáhlejších dokumentů v MS Wordu

Začínáte psát svou absolventskou práci, píšete výroční zprávy či jiné rozsáhlejší dokumenty a chcete si zopakovat a rozšířit své znalosti aparátu MS Wordu tak, abyste při práci zbytečně neplýtvali silami? Chcete se naučit něco nového, co se Vám usnadní Vaši náročnou práci?

Právě Vám nabízíme minikurzy:

Zahřívací úvod

Zopakujeme si základní důležité znalosti a dovednosti pro práci s MS Wordem, např. formátování odstavce, práci se seznamy. Naučíme se pracovat se styly odstavců i textu. Pro úpravu textu se naučíme využívat aparát vyhledat a nahradit. 
Znalosti z této lekce jsou nutné pro zvládnutí lekcí následujících.

Nastavení vlastností dokumentu, obsah

Nastavení parametrů stránek, automatické číslování nadpisů, práce s oddíly, číslování stránek, kopírování zdrojů z internetu. Automatický obsah a jeho nastavení. 

Obrázky, tabulky, uvádění zdrojů a citace

Práce s obrázky a tabulkami. Číslování a titulky u obrázků a tabulek, seznamy tabulek a obrázků, uvádění citací a zdrojů, křížové odkazy, práce s osnovou dokumentu.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se osobně u Mgr. Jarmily Helmanové na katedře matematiky a informačních technologií, telefonicky na čísle 777 144 002 či na e-mailové adrese jarmila.helmanova@svses.cz.

Informace o termínech a další podrobnosti naleznete na ittrochujinak.webnode.cz.