Zkvalitnění vnitřních prostorů školy

V letních měsících roku 2011 jsme pro Vás zrenovovali vnitřní prostory školy.

Co se změnilo

Vstup do budovy

Zde již nenajdete mříže a staré dveře. Jsou nahrazeny elegantními skleněnými automatickými dveřmi. Podobnou proměnou prošla i vrátnice a vstup do suterénu.

Schodiště

Schodiště teď září bílou. Byla odstraněna stará linkrusta (olejový nátěr) a stěny na schodišti jsou natřeny bílou barvou. Možná si všimnete i toho, že byly od starých nátěrů očištěny hrany schodů a kámen je teď vidět i na jejich přesahu do vnitřího prostoru tak, jako v době, kdy byla budova nová.

 Schodiště  Schodiště Schodiště

 

Chodby

Linkrusta byla odstraněna i zde. Stěny jsou obloženy sádrokartonem, který má světle šedý nátěr. Dveře kanceláří i učeben jsou teď také bílé.

Vylepšili jsme pro Vás odpočinkový koutek. Je doplněn novým stolkem a zelení.

 Odpočinkový koutek 
Odpočinkový koutek
Dveře v novém
Dveře v novém
Místo pro občerstvení
Místo pro občerstvení

 

Nástěnky

Na stěnách naleznete nové nástěnky, které ladí s interiérem.Hledali jste někdy marně učebnu podle čísla, nevěděli jste, v kterém je patře? To už se Vám nestane, v budově bude nový orientační systém, podle první číslice čísla učebny poznáte, ve kterém podlaží ji najdete.

Nástěnka Nástěnka

 

Lepší orientace v budově

Hledali jste někdy marně učebnu podle čísla, nevěděli jste, v kterém je patře? To už se Vám nestane, v budově bude nový orientační systém, podle první číslice čísla učebny poznáte, ve kterém podlaží ji najdete.

 

Bude se Vám zde líbit

V budobě jsou odstraněny staré bezpečnostní mříže, prostor je teď vzdušnější, přátelštější a čeká jen na Vás.