Novinky

20.04.2018 13:05
V květnu otevíráme pro ty z Vás, kteří budou psát bakalářskou či diplomovou práci, cyklus tří minikurzů. Zúčastnit se můžete všech či jednotlivých minikurzů. Cena minikurzu kurzu je pro studenty SVŠES  500 Kč. V minikurzech si zopakujete vše potřebné a naučíte se mnohému novému tak,...
16.04.2018 10:15
Kurzy pro studenty i veřejnost: čtvrtek 26. 4. 2018 od 16 hodin - Efektivní práce se vzorci a složitější vzorce pondělí 30. 4. 2018 od 16 hodin - Vyhledávání v rozsáhlých tabulkách Informace o dalších termínech, cenách a přihlášení
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přestup z jiné vysoké školy

Přestupy studentů z jiných vysokých škol řešíme poměrně často. Podmínky přestupu jednotlivých uchazečů jsou stanoveny individuálně v závislosti na tom, z jaké školy přicházejí a které předměty absolvovali. Vždy se však daří vyřešit přestup uchazečů k oboustranné spokojenosti.

Proč přestoupit?

Častým problémem přestupujících studentů je velikost původní školy a pocit anonymity, který jim nemusí vždy vyhovovat. Velkou roli hraje i přístup ke studentovi jako k jednomu z davu. Dáváte-li přednost menšímu kolektivu a osobnějším vztahům jak se spolužáky, tak s učiteli, jste u nás na správném místě. U nás se rozhodně neztratíte a je-li vám na vaší škole smutno, přijďte k nám.

Dalším důvodem bývá nerespektování osobnosti studenta a jeho dalších povinností a starostí. Na velké škole málokdy narazíte na někoho, kdo vás vyslechne a podá pomocnou ruku, pochopí a podpoří vás a pomůže řešit uspořádání studia tak, abyste vše stihli a neodcházeli s pocitem, že na vás nikomu nezáleží. My si na vás vždy čas uděláme - a rádi.

Občas přicházejí i studenti, kteří si „spletli“ obor nebo z nejrůznějších důvodů nemohou ve studiu vybraného oboru pokračovat. Naši absolventi jsou univerzálně použitelní v mnoha oblastech ve všech firmách. Po škole se mohou věnovat marketingu, managementu, personalistice, mohou firmu zastupovat v oblasti práva či řídit firemní finance. Připraveni budou i ti, kteří míří do světa reklamy či zpravodajství. Díky obrovské šíři možného uplatnění najdete na naší škole „imigranty“ z oblasti medicíny, sociálních služeb, sportu i technických oborů.

Je vám smutno? Cítíte se při studiu sami? Hledáte skutečné přátele? Spletli jste si obor? Chcete ve studiu pokračovat tam, kde vás budou znát a mít rádi? Přijďte k nám!

Jak přestoupit?

  • studenty jiných vysokých škol přijímáme do 1. - 3. ročníku bakalářského studia
  • uznáváme klasifikaci shodných či obdobných předmětů
  • k přijetí ke studiu je nezbytné předložit výpis z klasifikace ze studované vysoké školy
  • ke studiu se lze zapsat kdykoliv v průběhu akademického roku
  • posouzení žádosti o přestup je zdarma
Žádost o přestup zašlete prorektorovi pro pedagogickou činnost doc. JUDr. Janu Ondřejovi, CSc., DSc. Po obdržení žádosti Vás bude kontaktovat a dohodne s Vámi termín osobního setkání.